Telefoninumber

+372 55 613 281

E-mail:

info@drfish.ee

Me oleme avatud.

E-P: 10.00 – 20.00

Tallinna kesklinnas tegutsev ettevõte Dr Fish OÜ viib läbi tervendavat kalateraapiat. Garra Rufa kaladel pole hambaid, nad koorivad surnud naharakke sooja vee ja spetsiifilise ensüümi abil, jättes terve naha täiesti puutumata. Kaladel on unikaalne ensüümi sisaldav sülg, mis mõjub põletikuvastaselt, vaigistab valu ning desinfitseerib. 500-900 arvuline kalaparv puhastab naha täielikult – eemaldab surnud naharakud, masseerib, avab poorid, parandab vereringet ning tõstab organismi üldist toonust. Tulemuseks on pehme ja siidine nahk. Protseduur aitab leevendada ka psoriaasi, atoopilist dermatiiti, laste allergilist ekseemi, aknet ning troofilisi nahakahjustusi. Teraapia on valutu, pigem tunnevad kliendid kergelt kõditavat tunnet, millele järgneb lõõgastav efekt.

Kalateraapia on täiesti turvaline protseduur. Kalad ei ole võimelised nakatuma ja edasi kandma inimeste haiguseid. Enne akvaariumisse laskmist on kõik kalad kohustatud läbima erilise karantiini ning veterinaari läbivaatuse. Peale igat protseduuri toimub vee puhastamine – mehaaniline, keemiline ja bioloogiline filtreerimine, et välistada bakterite ja teiste mikroorganismide säilimine akvaariumis. Peale seda töödeldakse kogu vesi UV sterilisaatoritega. Need hävitavad koheselt kõik patogeensed mikroorganismid, desinfitseerivad vee, säilitades samas selle looduslikud omadused.

Dr Fish poolt pakutav kalateraapia on väga unikaalne spaaprotseduur, mis sobib nii täiskasvanutele kui ka lastele. Tulemuseks on värske, puhas ja siidine nahk ning suurepärane enesetunne.